Декоративна штукатурка Львів: ціна на монтаж

Декоративна штукатурка Львів - одне з найпопулярніших і поширених рішень в сучасності. Завдяки унікальним технологіям нанесення оздоблювального матеріалу, замовник отримує можливість створити ексклюзивний дизайн, який буде радувати протягом багатьох десятиліть.Декоративна штукатурка Львів: ціна на монтаж

Якщо Вам необхідна декоративна штукатурка, ціна на яку цілком доступна, варто звернутися до грамотним професіоналам, які зможуть дати 100 відсотків гарантії на свою роботу. Крім того, в профільній компанії можна буде замовити і інші увазі оздоблювальних робіт, наприклад, поклейку шпалер Львів.

Ціни на декоративну штукатурку у Львові

Якщо Ви вирішили замовити пристрій декоративної штукатурки, у Вас є можливість заздалегідь дізнатися вартість всіх робіт. Для цього необхідно спочатку зверніться до відділення Укрсиббанку компанії за контактним номером телефону і ознайомитися з прейскурантом. Зверніть увагу, що прайс-лист на увазі фіксовані цінники за один квадратний або погонний метр роботи. Що ж стосується підсумкової вартості, то для її розрахунку необхідно буде запросити фахівця на об'єкт. Він проведе всі необхідні виміри, а також оцінить майбутні обсяги робіт, поточний стан поверхні і вислухає всі побажання клієнта. На підставі цих даних і буде підготовлена підсумкова розрахункова кошторис, в яку замовник має право вносити зміни. Як тільки клієнт погодиться з встановленої вартістю послуг, фахівці почнуть штукатурні роботи Львів.

Переваги і недоліки декоративної штукатурки, ціна послуг

Фахівці стверджують, що декоративна штукатурка у Львові характеризується наступними перевагами:Переваги і недоліки декоративної штукатурки, ціна послуг

  1. Довговічність і практичність. Якщо нанесенням матеріалу займалися професіонали, то у вас є всі підстави розраховувати на те, що покриття буде триматися протягом багатьох років, при цьому не втрачаючи привабливого зовнішнього вигляду. Крім того, штукатурка стійка до різноманітних механічних пошкоджень.
  2. Універсальне рішення. Матеріал підходить для абсолютно будь-яких типів поверхонь. Його навіть можна наносити на бетон і цегла.
  3. Маскування. Декоративна штукатурка, ціна на яку дуже доступна, може допомогти вирівняти стіни і замаскувати наявні відколи, тріщини, а також інші вади на поверхні.
  4. Екологічність. В основі складу знаходяться тільки натуральні матеріали, тому обробка буде абсолютно безпечною для здоров'я.

До недоліків матеріалу відноситься надзвичайно складний демонтаж обробки, а також необхідність ретельного очищення поверхні перед її нанесенням. Крім того, деякі види покриттів, наприклад, венеціанську штукатурку Львів, можуть правильно нанести тільки висококваліфіковані фахівці, тому самостійно провести роботи навряд чи вийде.

Технологія пристрою декоративної штукатурки

Декоративна штукатурка Львів підрозділяється на кілька різновидів. Фактурна призначена для створення оригінальних об'ємних візерунків, які можуть стати головною родзинкою інтер'єру. До складу штукатурки в цьому випадку входять різні мінеральні добавки і волокна.Технологія пристрою декоративної штукатурки

Структурна штукатурка досить проста в нанесенні. Зернистість структури обумовлена наявністю в складі різноманітних гранул, в якості яких може використовуватися кам'яна крихта, деревні волокна або навіть кварц. Венеціанська декоративна штукатурка, ціна на яку найвища, надзвичайно складна в нанесенні. Досвідчений майстер за допомогою обробної суміші може замаскувати поверхні під натуральний мармур, при цьому покриття виходить надзвичайно довговічним і зносостійким. Великою популярністю користується гіпсова штукатурка, а для виконання зовнішніх робіт застосовується фасадна. Дізнайтесь більше про ремонтні роботи https://electro-bud.com/poshyreni-remontni-roboty/.

Залежно від виду штукатурки різняться і алгоритми її нанесення. В цілому процес монтажу, наступний:

  1. Підготовка поверхні, очищення від старих матеріалів і нанесення шпаклівки для вирівнювання.
  2. Нанесення шару грунтовки.
  3. Нанесення першого шару штукатурки.
  4. Після висихання наносимо другий і, при необхідності, третій шар матеріалу.
  5. Повністю просохле обробне покриття можна пофарбувати і навіть натерти воском і покрити лаком. Все залежить від обраного виду штукатурки.

Рекомендації по замовленню декоративної штукатурки

Якщо Вам подобається декоративна штукатурка у Львові, проте Ви сумніваєтеся у власних силах, краще відразу ж звернутися до професіоналів. Звичайно ж, за допомогою різних мінлива і поетапних алгоритмів можна спробувати виконати роботи своїми руками. Однак, варто пам'ятати, що неправильно нанесений матеріал може привести до того, що всього через кілька місяців на поверхні будуть з'являтися сколи та тріщини, і всі технічні характеристики покриття будуть втрачені.

Фотографії ремонтів у квартирах