У чому переваги системи розумний будинок

переваги системи розумний будинокСистема розумний будинок Львів є готовим рішенням для управління і забезпечення безпеки житла, офісу, магазину. Щоб назвати на систему розумний будинокціну,фахівці виїдуть на об'єкт для вивчення нюансів, вивчення побажань і стилю життя мешканців. Установка системи розумний будинок допомагає економно витрачати кошти і час.


Система розумний будинок Львів є готовим рішенням для управління і забезпечення безпеки житла, офісу, магазину. Установка системи розумний будинок допомагає економно витрачати кошти і час, адже велика частина роботи робиться практично без вашої участі. Вона дозволяє за допомогою мобільного телефону на відстані контролювати, що відбувається в приміщенні, відправляти вказівки, що має бути зроблено до вашого повернення, створювати власні або вибирати вже готові сценарії, переглядати відеозаписи з хмарного сховища, отримувати повідомлення про безпеку і своєчасно на неї реагувати.

Система розумний будинок Львів може імітувати присутність в ньому господарів, коли нікого немає вдома, керуючи різними елементами. Система усуне витік газу або води, включить пожежну або охоронну сигналізацію, проконтролює доступ людей в будівлю, розігріє вечерю.

Яка на систему розумний будинок ціна

Система розумний будинок ціна залежить від різних факторів. Попередньо по телефону її неможливо озвучити, так як кожна будівля має свої особливості, а замовник - побажання. До того ж, розумний будинок купити можна трьох типів:

 • Преміум клас.
 • Середній рівень.
 • Бюджетний варіант.

Також при проектуванні враховується рівень наявної домашньої автоматизації, її технічного потенціалу, необхідність установки системи грозозахисту Львів. Допускається суміщення типів з метою досягнення зручною для замовника вартості в співвідношенні з функціональними можливостями системи.Яка ціна на систему розумний будинок

Перш, ніж назвати повну на систему розумний будинокціну, фахівці виїдуть на об'єкт для вивчення нюансів, зададуть необхідні зустрічні питання, щоб дізнатися ваші побажання, стиль життя всіх членів сім'ї, особливості електропроводки в будинку. Потім, на підставі отриманих відомостей, будуть складені оптимальну пропозицію з максимально точним розрахунком. Система розумний будинок ціна в ході робіт може змінюватися в будь-яку зі сторін, що обидві сторони узгоджують заздалегідь.

Вартість інтелектуальної будівлі залежить від кількості функцій, які виконуватиме обладнання. Завдяки модульності, можливе подальше розширення системи. Заклавши базову шину з основними функціями, інші можна додавати по можливості. При цьому первинно на систему розумний будинок ціна буде прийнятною для багатьох, а подальше поступове підключення модулів також не надто позначиться на бюджеті.

Плюси і мінуси системи

Система розумний будинок Львів включає найбільш сучасні розробки, завдяки яким:

 • Розумний будинок обладнання в режимі онлайн дозволяє з будь-якого кінця світу подивитися на ситуацію в будинку. Особливо зручно для людей, які часто і надовго їдуть з дому.
 • При виникненні небезпеки отримати повідомлення, яке додатково продублюйте на пульт охорони.
 • Не думати про те, вимкнули ви світло, йдучи з дому, чи ні, датчик руху зробить все за вас.
 • Регулювати температуру в приміщенні, в частому числі задавати окрему в різних кімнатах.
 • Чи не хвилюватися про наявність запасів в холодильнику, так як система розумний будинок Львів сама проаналізує наявність продуктів і замовить їх в інтернет-магазині.
 • Вчасно дізнатися про потоп, що насувається і пожежі і запобігти подібні неприємності.
 • Чи не турбуватися, що діти довго сидять за комп'ютером, так як система здатна сама відключити Інтернет і джерело живлення.
 • Заощадити на енергоносіях, так як світло, вода відключаються відразу ж, як тільки в них відпала необхідність.

До недоліків установки системи розумний будинок стоїть зарахувати:

 • Високу вартість при оснащенні великою кількістю інноваційних технологій, при яких часто потрібна заміна електропроводки Львів на нову.
 • Можливість відкриття інформації. Даний мінус відноситься до пристроїв, де системи безпеки не в змозі впоратися з атаками хакерів.
 • Збої в роботі. Подібного не відбувається, коли розумний будинок обладнання здійснювалося компанією з великим досвідом роботи.

Як здійснюється монтаж системи розумний будинок Львів

Перш, ніж прийняти рішення і замовити установку системи інтелектуальний будинок, необхідно добре продумати, який саме ви її хочете бачити. Вибирати можна від найпростіших варіантів, що включають найбільш затребувані функції, до дорогих і складних систем.

Одним достатньо включення / вимикання електрики, охорони будинку, відкриття / закриття штор, підтримки комфортного мікроклімату, інші ж хочуть приїхати додому і отримати розігрітий вечерю, повну ванну води. Всі бажані нюанси обов'язково обговорюються з фахівцями, які зможуть запропонувати найбільш прийнятні варіанти.проведення монтажу системи розумний будинок Львів

Після складання плану і узгодження із замовником, починається безпосередньо монтаж системи розумний будинок Львів:

 • Встановлюється системне обладнання.
 • Налаштовуються необхідні функції.
 • Програмуються різні схеми роботи систем.

Установка системи розумний будинок Львів займає близько двох тижнів. Найбільш коротким і цікавим етапом роботи є запуск і налагодження обладнання, з чим також допоможуть розібратися фахівці компанії-установника. Замовляйте послуги електрика https://electro-bud.com/poshyreni-posluhy-elektryka/.

Навіщо потрібна система інтелектуальний будинок

Переймаючись питанням, чи варто систему розумний будинок купити, більшість бажаючих приходять до висновку, що варто. Її переваги ви зможете відчути вже в перші дні використання, так як не потрібно буде витрачати час на включення освітлювальних приладів, закриття штор, наповнення ванни, регулювання температури в приміщенні, приготування кави та інші повсякденні дрібниці. Залишаючи дітей одних, не доведеться турбуватися про те, чи знаходяться вони в безпеці, так як в приміщенні все електроточки і контури будуть вимкнені і ніхто зі сторонніх без вашого відома не зможе увійти в будинок, адже він сам же і є ефективним охоронцем мешканців і майна . За допомогою мережі інтернет спостерігати за будинком ви зможете з будь-якого куточка світу і в будь-який зручний час, як в режимі онлайн, так і записану інформацію. Систему розумний будинок купити варто тим, хто хоче економити на комунальних витратах. Вона відкриє вам іншу сторону розваг, роблячи дозвілля для всієї родини захоплюючим, адже доступ до мультимедіа можливий з будь-якого місця в житло.

Фотографії (невелика частина з різних об'єктів)
Ціни на поширені електромонтажні роботи
Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити