Нюанси при встановленні точкових світильників

Установка точкових світильників Львів здійснюється з метою рівномірного освітлення кімнати, для акцентування уваги на якому-небудь предметі інтер'єру, зокрема меблів або картині, статуетці, зонування кімнати.Нюанси при встановленні точкових світильників

Також з даною метою можна встановити світильники. Невеликого розміру світильники або так звані споти використовуються виключно для монтування в систему підвісних або натяжних стель і, згідно із заздалегідь продуманою схемою, розподіляються по їх поверхні. Згідно типу ламп, які використовуються, точкові світильники діляться на:

  • галогенні;
  • з діодними лампами;
  • з лампами розжарювання.

Також виділяють точкові світильники поворотні і неповоротні. Різниця між ними полягає в можливості поворотних світильників міняти напрям світлового потоку.

До факторів, що привертає споживачів до точкових світильників, є:

  • Простота установки світильника і заміни лампи.
  • Можливість здійснити будь-світлове оформлення кімнати.

Яка на установку точкових світильників ціна

У систему підвісних стель точкові світильники, при наявності певних знань і дотриманні умов роботи з електропроводкою, можна встановити самостійно.Яка на установку точкових світильників ціна

При натяжні стелі, в зв'язку зі специфікою поверхні, роботу краще довірити фахівцям. Подивитися вартість установки приладів можна на сайті компаній, що займаються установкою електропроводки в будинку Львів.На установку точкових світильників ціна залежить від виду вироби, складності необхідних робіт, а загальна вартість ще й від кількості точок.

Як відбувається монтаж точкових світильників

Установка точкових світильників відбувається згідно наступних етапів:

  • Складання схеми, згідно з якою будуть встановлені точки.
  • Монтаж електропроводки.
  • Підготовка отворів для установки патронів.
  • Монтаж точкових світильників.
  • Перевірка роботи кожної встановленої точки.

Як відбувається монтаж точкових світильників​При монтажі точок не варто занадто натягувати дроти, так як під дією температури їх довжина може трохи змінитися. Для підключення світильників, при монтажі електропроводки Львів, потрібно залишати 20 см кабелю. Також необхідно пам'ятати, що світильники рекомендується встановлювати на відстані не менше 5 см від каркаса. Від країв стін рекомендована відстань становить 60 см, а між світильниками - 1 м. Вимикач для точкових світильників бажано встановити окремо від вимикача для основного. Установка точкових світильників, ціна котрих залежить від складності встановлення, є складним технічним процесом. Тому варто звернутися до професіонала https://electro-bud.com/poshyreni-posluhy-elektryka/.

Фотографії (невелика частина з різних об'єктів)
Ціни на поширені електромонтажні роботи
Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити