Вигідна на монтаж електропроводки ціна: прокладка кабелю у Львові

Монтаж проводки - це комплекс робіт, спрямованих на прокладання і правильне підключення електропроводів. Установка проводиться для створення розгалуженої системи електропостачання приміщення. Прокладка кабелю Львів виконується фахівцями з досвідом роботи в даній сфері понад 5 років. Вони роблять все роботи швидко і якісно, з огляду на всі вимоги та побажання клієнта. На монтаж електропроводки ціна формується залежно від обсягу та складності виконуваних дій.

Нашою компанією якісно здійснюються всі процеси, ми відрізняємося повним консультуванням і рішенням будь-яких питань, пов'язаних з особливостями робіт. Всі роботи проводяться з дотриманням норм безпеки.

Серед основних методів прокладки кабелю у Львові розрізняють:

 • Прихований.
 • Відкритий.
 • Комбінований.

Перший є найбільш поширеним, але і дуже непрактичним, оскільки ремонт електропроводки в квартирі можна буде проводити після руйнування шару штукатурки. Комбінований використовується в офісах, відкритий - в приватних будинках, де приховану проводку неможливо провести.як прокласти кабель у Львові якісно

Прокладка кабелю у Львові - формування вартості послуг

На монтаж електропроводки ціна для різних типів приміщення буде істотно відрізнятися. Це також відноситься і до способу виконання робіт: якщо це прихований метод, відкритий або комбінований. В цілому, ціна на монтаж електропроводки Львів залежить від наступних факторів:

 • В кошторисі вказується перелік дій, які будуть виконувати працівники. Тому, вартість залежить від кількості і різноманітності послуг, що надаються.
 • На монтаж електропроводки ціну впливає кількість однотипних дій: установка 5 або 10 розеток буде коштувати по-різному.
 • Наявність додаткових робіт. До них відносять: підключення теплої підлоги, перенесення щитка, монтування датчиків руху, роботи по заміні ввідного кабелю в житло.
 • Матеріал виготовлення стіни. У цегляних і бетонних спорудах монтаж електрики за вартістю буде різним. Крім того, варто враховувати ціну за погонний метр штроби, яка також відрізняється в залежності від матеріалу стін.

прокладка кабелю у Львові надійно та професійно

Крім того, важливо враховувати метраж кабелю навіть при встановлені електропідігріву пілоги Львів.

Переваги та недоліки монтажу електропроводки у Львові

Прокладка кабелю у Львові прихованого типу здійснюється в стінових перегородках, під підлогою, в плитах перекриття, над підвісними або натяжними стелями. Для цього робляться штроби, в яких прокладається кабель, після виконання робіт канавки оштукатуриваются.

Явною перевагою подібного методу є укладання проводки в захисному рукаві. Це дає можливість, у разі поломки, провести ремонт або замінити дроти без знесення шару штукатурки. До того ж, на такий монтаж електропроводки ціна і витрати часу будуть набагато менше.

Прокладаючи проводи у ванній, важливо їх обробити захисною оболонкою з ПВХ. При цьому, металеві елементи захисту не використовують, оскільки це буде недотримання електробезпеки.

Монтаж проводки відкритого типу виконується не в штробах, а на поверхні, вздовж стін, підлоги, стелі. При цьому, кабель ховається плінтусом або пластиковими трубами. Перевагою даного методу є можливість фіксації проводів на будь-якій висоті. Явний недолік цього способу - ймовірність загоряння при неправильному монтуванні. Прокладка кабелю Львів матиме негативні наслідки після:

 • Компонування слаботочного, силового і освітлювального проводу.
 • Розміщення кабелів в місцях, де часто ходять люди.
 • Вибору плінтусів з неізоляційного горючих матеріалів.

Потрібно уважно вибирати все елементи для монтажу електрики, щоб всі процеси виконати якісно. Тоді проводка прослужить тривалий час.

Технологія установки електрики в будинку

Прихований метод проводки кабелів передбачає пророблення штроби для установки електроточок. Монтаж електропроводки у Львові здійснюється зубилом, молотком і болгаркою з диском для різання бетону.

 • Інструментами робляться поглиблення глибиною 2-3 см і шириною 2 см.
 • Після штробірованія треба підготувати кабелю на монтаж електрики - нарізати потрібних розмірів з додаванням 10 см для можливості їх сполуки.
 • Затягуємо в гофру і вставляємо в штроби.
 • Спеціальною сумішшю фіксуються кабелю. При монтажі проводки вони фіксуються через кожні 50 см.

У місцях виходу кабелів до розеток і вимикачів облаштовуються розподільні коробки. Після їх установки заводяться кабелю, з'єднуються між собою і ізолюються. Після цього проводу підводяться до розеток або вимикачів і заводяться в підрозетники. Дізнайтесь більше про встановлення вимикачів, перейшовши за посиланням.недорогий монтаж електропроводки у Львові

На відкритий монтаж електропроводки ціна інша, адже для прокладання проводів потрібні короба.

 • Проводиться розмітка місць прокладки і свердлити отвори для дюбелів. Проміжок між ними - 0,5 м.
 • Ставляться короба або канали, прокладається кабель.
 • Після вони закріплюються саморізами.

Подальші дії з прокладання кабелю Львів такі ж, як при прихованому способі проведення електропостачання.

Рекомендації по установці проводки в приміщенні

При монтажі проводів електропостачання потрібно дотримуватися рекомендацій і правил по установці електрики, адже не хочеться через короткий час робити ремонт електропроводки:

 • Встановлення здійснюється відразу по всій квартирі. Краще прокладати відразу у всіх кімнатах, адже при заміні частинами виникає необхідність згинати проводку, що призводить до виникнення тріщин і зниження терміну служби системи.
 • Перед початком робіт потрібно скласти план встановлення розеток, вимикачів, електроприладів, ламп.
 • Необхідний розрахунок споживання електричних приладів, щоб уникнути перевантаження мережі. Ці відомості можна дізнатися з паспорта кожного пристрою.

На монтаж електропроводки ціна формується також з урахуванням вартості розеток, вимикачів, кабелів. Не варто економити на цих матеріалах, так як від їх якості залежить період експлуатації всієї мережі.

Ціни на поширені електромонтажні роботи
Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити
Фотографії (невелика частина з різних об'єктів)