Нюанси виконання промислового електромонтажу

Промисловий електромонтаж Львів виконується відповідно до нормативних документів. На промисловий електромонтаж ціна може бути озвучена після ознайомлення з особливостями об'єкта.Нюанси виконання промислового електромонтажу

Промисловий електромонтаж Львів є трудомістким процесом. В роботі підприємств задіюється велика кількість електричного обладнання.

При цьому всі роботи повинні виконуватися відповідно до визначених нормативними документами. Після закінчення електромонтажних робіт проводиться установка електроустаткування з підключенням.

Промисловий електромонтаж, ціна якого залежить від складності, вимагає серйозного підходу, тому до початку робіт здійснюються розрахунки можливих навантажень на електромережу, здійснюються електровимірювання і складається звіт із зазначенням нових термінів їх проведення. Для встановлення завжди звертаються до професіоналів https://electro-bud.com/poshyreni-posluhy-elektryka/.

Яка на промисловий електромонтаж ціна

Остаточна вартість електромонтажу промислового приміщення буде істотно вище ціни прокладеної електропроводки в квартирі Львів або будинку, з огляду на обсяги виробничих приміщень, навантаження на електромережу, а також прилади, необхідні для її безперебійного функціонування.Яка на промисловий електромонтаж ціна

Промисловий електромонтаж має свої особливості і невірна установка, підключення кабелів або обладнання може стати причиною закорочення, виходу з ладу електричних приладів і навіть пожежі. Економити на даному виді робіт не слід і краще замовити послуги фахівців з хорошим досвідом їх проведення і бути впевненим в подальшій безперебійній роботі підприємства. Яка на промисловий електромонтаж ціна, відповість фахівець компанії, в якій будуть замовлені послуги, після виїзду на об'єкт і ознайомлення з його особливостями.

Які види електромонтажних робіт здійснюються на виробництві

Промисловий електромонтаж представляє собою велику сферу різноманітних дій, найбільш поширеними з яких є наступні:

 • Монтаж або повна заміна електропроводки по будівлі або в обраних приміщеннях.
 • Підключення до електромережі промислової техніки, в залежності від виробництва.
 • Збірка, монтаж і перенесення щитів, лічильників, автоматичних вимикачів, пристроїв захисного відключення.
 • Виявлення пошкоджень, визначення причин і усунення поломок електропроводки.
 • Установка розеток Львів всіх видів: електричних, для телефону, інтернету, стільникових.
 • Установка приладів освітлення різної модифікації.

Послідовність проведення електромонтажних робіт на виробництві

Промисловий електромонтаж Львів проводиться послідовно:Послідовність проведення електромонтажних робіт на виробництві

 • Укладення договору на виконання промислового електромонтажу, порядок складання якого визначено державними нормами.
 • Виїзд фахівців на об'єкт і розробка проекту, складання кошторису, де прописуються обладнання, а також перелік необхідних робіт.
 • Підготовка до процесу виконання монтажних і пусконалагоджувальних робіт.
 • Виконання прописаних в документації робіт у відповідності з усіма необхідними нормами і вимогами.
 • Підготовка та виконання робіт з пусконаладки з отриманням використовуються стандартні опції режимів.
 • Здача виконаних робіт в експлуатацію, передача відповідної робочої документації до органів електронагляду.

Особливості здійснення промислового електромонтажу

Монтаж електропроводки Львів на виробництві вимагає присутності фахівців високої кваліфікації з наявністю допусків, відповідного технічного забезпечення. Будь-які електромонтажні роботи на підприємстві виробляються згідно з розробленими проектами і нормам, адже до роботи існують підвищені вимоги безпеки.

Велика частина робіт здійснюється на висоті і необхідне використання спеціальних підйомників і оснащення. Кабельні траси, розташовані на об'єктах, потребують надійного захисту і прокладаються в бетонних лотках або металевих трубах. З використанням жорсткого провідника, обладнання підключається до заземлювальної шини. Виконуючи промисловий електромонтаж у Львові на підприємствах, де відключення електричного живлення загрожує великими матеріальними збитками, підключаються системи автономного енергопостачання.

Фотографії (невелика частина з різних об'єктів)
Ціни на поширені електромонтажні роботи
Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити