Французькі натяжні стелі Львів: ціна на монтаж

Французькі натяжні стелі Львів - це ідеальне рішення для будь-якого приміщення. Вони виглядають ефектно і привабливо, мають величезну різноманітність текстур і квітів, а також прості в експлуатації.Французькі натяжні стелі Львів: ціна на монтаж

У нашій компанії Ви можете замовити будь-які французькі натяжні стелі у Львові, ціна на матеріали та монтаж Вас приємно здивує. Крім того, в компанії Ви зможете замовити комплексні послуги під ключ, а також інші види робіт, наприклад, електромонтажні роботи Львів.

Ціна на французькі натяжні стелі у Львові

Для того, щоб дізнатися вартість робіт в нашій компанії, досить просто зверніться до відділення Укрсиббанку ознайомитися з прейскурантом. Однак, відзначимо, що менеджер зможе надати Вам лише фіксовану вартість робіт за метр квадратний або метр погонний. А для того, щоб дізнатися яка буде підсумкова ціна послуг, необхідно буде викликати замірника на об'єкт. Він проведе всі необхідні процедури, а також оцінить майбутні обсяги робіт, на підставі чого і буде підготовлена повноцінна кошторис із зазначенням всіх витрат. Якщо Вас влаштує ціна, компанія запропонує Вам підписати договір, який буде гарантувати, що монтаж натяжної стелі Львів буде виконаний правильно.

Переваги французьких натяжних стель у Львові, ціна монтажу

Натяжні стелі характеризуються масою переваг:Переваги французьких натяжних стель у Львові, ціна монтажу

  1. Конструкція дозволяє заховати всі вади і нерівності вихідного покриття, а також електропроводку та інші інженерні комунікації.
  2. Французькі натяжні стелі у Львові дають можливість обладнати не тільки звичайну, але і багаторівневу конструкцію.
  3. Доглядати за поверхнею дуже просто. Досить просто регулярно видаляти з неї пил.
  4. Якщо вибрати плівкове покриття, Вам більше будуть не страшні затоплення сусідів, так як еластичний матеріал не дасть воді проникнути в кімнату і зіпсувати обробку.
  5. Французькі матеріали характеризуються високою якістю і гарантією експлуатації від 40 років.
  6. Конструкція вважається екологічно безпечною і не виділяє при нагріванні токсичних і отруйних речовин в повітря.
  7. Французькі натяжні стелі Львів, ціна на які цілком доступна, стануть ідеальним рішенням у разі, якщо Вам необхідно провести лицьову обробку в новобудові ще до моменту усадки будинку.

Якщо Вас не влаштовує цей варіант обробки, Ви можете замовити гіпсокартонні стелі.

Технологія монтажу натяжної стелі у Львові

Роботи починаються з очищення поверхні від старої обробки і обробки ґрунтовкою. Після того, як поверхня просохне, фахівці приступлять до монтажу профілів. Вони можуть бути пристенного, стельового і з'єднувального типу.

Якщо планується багаторівнева конструкція, то виконується монтаж каркаса. Після цього фахівці натягують стелі і закінчують монтажні роботи. Дізнайтесь більше про ремонт квартир під ключ у Львові на нашому сайті.

Рекомендації по замовленню натяжних стель

Французькі натяжні стелі у Львові можна спробувати встановити самостійно. Однак, варто розуміти, що навіть при наявності всіх необхідних інструментів і обладнання, процес цей вважається дуже копіткою і не терпить аматорського підходу. Найменше неправильний рух може зіпсувати полотно. Крім того, в разі неправильного монтажу, матеріал неможливо буде використовувати вдруге. Тому краще всього відразу довіритися професіоналам і бути впевненим в якості робіт.

Фотографії ремонтів у квартирах