Дубові двері Львів: ціна виготовлення дверей з дуба

Дубові двері Львів - це найкраще рішення для будь-якого інтер'єру. Вони виглядають надзвичайно привабливо і будуть служити десятиліттями. Якщо Ви хочете замовити дубові двері у Львові, ціна на які Вас приємно здивує, варто зателефонувати в нашу компанію і домовитися про зустріч з фахівцями.Дубові двері Львів: ціна виготовлення дверей з дуба

Будьте впевнені, що всі роботи будуть проведені точно в терміни з гарантією якості в 100 відсотків. Крім того, у нашій компанії Ви зможете замовити і будь-які інші послуги, наприклад, встановлення системи розумний будинок у Львові.

Ціна на дубові двері у Львові

Ще кілька десятиліть тому вхідні або міжкімнатні двері з натурального дерева вважалися неймовірною розкішшю, так як цільне дерево коштувало досить дорого, а через недосконалих технологій обробки цього натурального матеріалу конструкція служила досить мало. З роками вона деформувалася і висихала, тому витрачати великі гроші на настільки недовговічні дубові двері Львів було нераціонально.

Однак, сучасні технології дозволяють виготовляти висококласні дерев'яні двері на замовлення, які прослужать далеко не одне десятиліття. За допомогою спеціальних матеріалів конструкції захищають від температури, вологості та інших агресивних чинників. Якщо Ви вирішили придбати дубові двері, ціна на них буде оголошено заздалегідь. Досить просто подзвонити в компанію і ознайомитися з прайс-листом.

Наша компанія надає абсолютно прозрачноеценоформірованіе, так як ми не прагнемо заробити більше грошей, ми прагнемо до плідної співпраці та розвитку.Ціна на дубові двері у Львові

Переваги дубових дверей у Львові, ціна послуг

Дубові двері у Львові характеризуються такими перевагами:

  1. Презентабельний зовнішній вигляд і величезний асортимент. Будьте впевнені, що подібні міжкімнатні або ж вхідні двері стануть головною родзинкою інтер'єру. А наявність унікального природного малюнка надає дверного полотна неймовірною розкоші.
  2. Завдяки природній текстурі деревини, дубові двері, ціна на які цілком доступна, мають високі показники звукоізоляції і теплоізоляції.
  3. Конструкція абсолютно безпечна для здоров'я, тому що складається з виключно натуральних матеріалів.
  4. Завдяки правильній обробці і спеціальному покриттю, двері стійкі до різних агресивних умов навколишнього середовища.
  5. Дубові двері Львів не вимагають ніякого особливого догляду під час експлуатації. Досить просто регулярно протирати поверхню сухою чистою ганчіркою, а також приблизно один раз в три роки обробляти полотно спеціальними речовинами по догляду за дерев'яними матеріалами.
  6. Матеріал стійкий до підвищеної вологості і воді, тому його можна двері з цього матеріалу можна встановлювати в будь-якому приміщенні. Навіть з плином часу матеріал не почне гнити або деформуватися.
  7. Дубові двері у Львові, ціна на які залежить від їх конструкції, добре піддаються реставрації.

Також можно замовити ремонт квартири під ключ у Львові.

Технологія виготовлення дубових дверей, ціна послуг

Дубові двері Львів виготовляють із заздалегідь підготовленого матеріалу. Деревина проходить кілька етапів сушіння. Після цього фахівці складають креслення і приступають до столярних роботах. Окремі елементи приліплюються на двері за допомогою спеціального клею. На фінальному етапі виробництва майстра обробляють полотно лаком для того, щоб захистити його від зовнішніх впливів. У компанії Ви також можете замовити дерев'яні сходи.

Рекомендації по замовленню дубових дверей

Зверніть увагу, що дубові двері до Львова, ціна на які цілком доступна, є досить важкими конструкціями, і це потрібно враховувати ще на момент будівництва або проведення капітального ремонту. Для того, щоб трохи скоротити масу дверей, можна придбати конструкцію не з натурального масиву, а з клеєного бруса. Більш детальну інформацію з цього питання Вам зможе надати профільний фахівці нашої компанії.

Фотографії ремонтів у квартирах