Тепла підлога Львів: ціна на водяний підігрів

Тепла підлога водяна - одне з найбільш популярних рішень для додаткового або основного опалення приміщення. Використовувати цю систему особливо актуально в многоквадратних кімнатах при необхідності заощадити на оплаті за енергоресурс.

Замовити водяну теплу підлогу можна в нашій компанії за досить доступними цінами. Наші майстри проведуть всі необхідні роботи по створенню проекту і монтажу, і нададуть гарантію в 100 відсотків. Крім того, в нашій компанії Ви зможете замовити і інші види робіт, наприклад, електрична тепла підлога Львів.

Ціна на теплу підлогу водяного типу

Якщо Ви хочете замовити теплу підлогу водяну, необхідно зателефонувати нашому менеджеру за контактним номером телефону і домовитися про зустріч з фахівцями. Варто відзначити, що в телефонному режимі Ви зможете дізнатися вартість тих чи інших робіт, закріплену в прейскуранті. Однак, врахуйте, що вона вказана за один квадратний метр роботи, однак підсумкову вартість послуг можна буде розрахувати після складання індивідуального проекту.

Переваги та недоліки водяної теплої підлоги

Тепла підлога водяна може бути встановлена в абсолютно будь-якому приміщенні. Однак, перед тим, як приймати таке відповідальне рішення, варто детальніше познайомитися з особливістю самої конструкції і її експлуатацією.

Тепла підлога Львів характеризується наступними перевагами:Переваги та недоліки водяної теплої підлоги

  1. Рівномірний розподіл теплого повітря.
  2. Тепла підлога водяна характеризується високою надійністю і безпекою.
  3. Можливість контролювати температуру нагрівання. Якщо Ви виставите автоматичний режим нагріву до певної температури, то в цілях економії енергоресурсів, система буде автоматично відключатися і включатися, щоб підтримувати ідеальний мікроклімат в приміщенні. Крім того, терморегулятор дозволяє в різних кімнатах підтримувати різний температурний режим, наприклад, у ванній кімнаті можна буде виставити температуру в двадцять сім градусів, тоді як у вітальні - двадцять три.
  4. Водяна тепла підлога не сушить повітря і гарантує оптимальну вологість.
  5. Конструкція економить місце в інтер'єрі, так як повністю прихована під підлоги обробкою.
  6. Обігрів відбувається випромінюванням, а не конверсією.

Технологія монтажу водяної теплої підлоги

Водяну теплу підлогу повинен встановлювати тільки профільний фахівець. Спочатку проводяться роботи по створенню проекту і закупівля матеріалів. Далі фахівці готують поверхню, найчастіше заливаючи бетонну стяжку. На наступному етапі проводиться збірка і монтаж водяної підлоги.

Обов'язковими етапами робіт є обладнання належної гідроізоляції і теплоізоляції, а також укладання демпферної стрічки по всьому периметру приміщення. Загальна товщина конструкції може доходити до ста п'ятдесяти міліметрів, залежно від індивідуальних особливостей приміщення і діаметра труб.Технологія монтажу водяної теплої підлоги

Тепла підлога водяна найкраще поєднується з натуральним каменем і плиткою. Можна використовувати лінолеум і ковролін. А ось натуральну деревину краще не встановлювати, так як вона з часом може пересохнути. Альтернативою паркетної дошки стане ламінат, який майстерно імітує натуральні матеріали. Дізнайтесь більше про послуги сантхніка за посиланням https://electro-bud.com/posluhy-santekhnika/.

Рекомендація на замовлення водяної підлоги

При виборі системи опалення варто пам'ятати, що монтаж водяної теплої підлоги здійснюється ще на етапі чорнової обробки. Саме тому варто заздалегідь запросити фахівців, якщо Ви плануєте проводити капітальний ремонт або ж будівництво. В іншому випадку доведеться знімати лицьову обробку і монтувати опалення Львів. А це спричинить за собою додаткові витрати.

Фотографії ремонтів у квартирах