Утеплення фасадів Львів. Ціни утеплення будинку, квартири

Утеплення фасадів Львів дозволить значно знизити витрати на оплату комунальних послуг, так як будь-які втрати енергії будуть зведені до мінімуму. Крім того, ця процедура дасть Вам можливість в будь-який час року перебувати в комфортних умовах у власній оселі.Утеплення фасадів Львів. Ціни утеплення будинку, квартири

Головне, щоб утеплення фасадів виробляли кваліфіковані фахівці, так як дилетантський підхід навряд чи увінчується успіхом. До того ж, подібні процеси нерідко вимагають роботи висотників. І саме тому фасадні роботи найкраще замовляти в нашій компанії, де Ви отримаєте 100 гарантії якості.

Ціна на утеплення фасадів у Львові

Ціни утеплення фасадів кожен бажаючий може дізнатися ще до моменту оформлення послуг. Досить просто подзвонити за контактним номером телефону менеджеру нашої компанії і ознайомитися з прейскурантом. Зверніть увагу, що ціни в прайсі вказані за один квадратний метр роботи. На підсумкову вартість можуть вплинути й інші фактори, вся схема розрахунку буде детально представлена в кошторисі. Дізнайтесь більше про ремонт квартир у Львові.

Переваги замовлення послуги з утеплення фасадів

Зовнішнє утеплення фасадів характеризується наступними перевагами:Переваги замовлення послуги з утеплення фасадів

  1. Завдяки сучасним матеріалом, привести роботи можна без значного збільшення навантаження на конструкцію.
  2. Провести утеплення можна навіть через кілька років після будівництва.
  3. Підвищення ефективності теплопостачання та теплозбереження.
  4. Є можливість заощадити внутрішню корисну площу приміщення.
  5. Особливості конструкції повністю виключають корозію арматури.
  6. Виключається ризик виникнення цвілі і підвищеної вологості.
  7. Стабілізація мікроклімату всередині приміщення.

Зверніть увагу, що в нашій компанії Ви можете замовити послуги під ключ, в такому випадку до переліку робіт буде входити навіть встановлення системи розумній будинок у Львові і прибирання території після монтажу.

Технологія і ціни утеплення фасадів

Утеплення фасадів у Львові починається з підготовки поверхні і нанесення клейового складу, на який прикріплюються ізоляційні плити. В клей утапливается армована фасадна склосітка, а самі плити можуть бути виготовлені з пінополістиролу або мінеральної вати. Після фіксації сітки наноситься шпаклівка і грунтовка. Фінальним етапом робіт є нанесення декоративного оздоблення.

Рекомендації по утепленню фасадів у Львові

Для того, щоб утеплення фасадів Львів було виконано якісно, рекомендуємо Вам звернутися до професіоналів, які ознайомлені з усіма нюансами роботи. Відзначимо, що проводити подібні процеси варто тільки в разі, якщо температура повітря не нижче п'яти градусів тепла. Також, у нас Ви можете замовити бетонні роботи.

Фотографії ремонтів у квартирах