Дерев'яні двері Львів: ціна виготовлення дверей та замовлення

Дерев'яні двері Львів стануть відмінним доповненням до будь-якого інтер'єру. Крім того, такі конструкції є одними з найбільш довговічних і не вимагають ніякого особливого догляду під час експлуатації.Дерев'яні двері Львів: ціна виготовлення дверей та замовлення

У нас Ви можете замовити будь-які дерев'яні двері, ціна на них Вас приємно здивує. Наші професіонали виконають всі роботи в найкоротші терміни і нададуть 100 відсотків гарантії якості. Двері на замовлення Львів доступні в великому асортименті.

Ціна на дерев'яні двері у Львові

Якщо Ви вирішили замовити дерев'яні двері у Львові, варто звернути увагу на нашу компанію. У нас Ви зможете дізнатися вартість робіт заздалегідь, просто зателефонувавши менеджеру компанії і ознайомившись з прейскурантом. Ми гарантуємо кожному прозору політику ціноформування, яка залежить від вихідних матеріалів, обсягів і складності роботи, а також терміновості.

Переваги дерев'яних дверей, ціна послуг

Соснові двері або ж будь-які інші дерев'яні конструкції характеризуються рядом переваг:

 1. Стовідсоткова екологічність, так як використовуються тільки натуральні і безпечні матеріали.
 2. Величезний асортимент доступних конструкцій.
 3. Естетичний і привабливий зовнішній вигляд.
 4. Дерев'яні двері, ціна на які досить доступна, характеризуються високою довговічністю, тому подібне грошове вкладення цілком виправдано.
 5. Відмінна звукоізоляція і теплоізоляція.
 6. Досить простий і швидкий монтаж, який також можна замовити в нашій компанії.

Технологія виготовлення дерев'яних дверей у Львові, ціна послуг

Залежно від того, які саме дерев'яні двері Львів виготовляє майстер, різниться і технологія робіт. Спочатку готуються креслення, після чого вирізаються дошки і обробляються фрезером. На наступному етапі з дерев'яного масиву вирізаються фільонки і проводиться попередня збірка конструкції. Після цього всі деталі з'єднуються спеціальним столярним клеєм.Технологія виготовлення дерев'яних дверей у Львові, ціна послуг

Рекомендації по замовленню дерев'яних дверей

Якщо Вам важко вибрати дверну конструкцію, рекомендуємо Вам звернутися в нашу компанію. Досвідчені столяри і дизайнери допоможуть вам вжити найбільш оптимальне рішення. Наприклад, важкі дубові двері будуть мати гарний вигляд у заміському котеджі, в обробці якого переважають натуральні матеріали. Також ви можете замовити ремонт квартир під ключ у Львові.

Двері на замовлення Львів можна придбати в нашій профільної компанії. У нашій організації працює штат справжніх досвідчених професіоналів, які зможуть втілити будь-які Ваші дизайнерські фантазії в життя і доповнити інтер'єр оригінальною конструкцією. Двері на замовлення у Львові, ціна на які залежить від їх конструкції і матеріалу, можуть стати головною родзинкою інтер'єру і будуть радувати Вас протягом десятиліть. Крім того, наші майстри надають 100 гарантії на якості проведених робіт.

Ціна на двері на замовлення у Львові

Якщо Вам необхідні двері на замовлення, ціна на них Вас приємно здивує. Досить просто подзвонити в нашу компанію за контактним номером телефону і ознайомитися з чинним прейскурантом. Вартість робіт залежить від обраного вихідного матеріалу, конструкції і складності робіт. Крім виготовлення, Ви можете замовити установку дерев'яних дверей Львів.

Переваги дверей на замовлення у Львові, ціна послуг

На сучасному ринку представлена величезна кількість різноманітних дверних міжкімнатних та вхідних конструкцій. Однак, ті, хто дійсно цінує якість і ексклюзивність, віддають перевагу виготовленню дверей на замовлення. У цьому рішенні маса переваг:

 • індивідуальні креслення;
 • вибір комплектуючих, фурнітури і самого вихідного матеріалу;
 • вибір кольору;
 • контроль якості;
 • можливість оформлення послуг під ключ.

Технологія виготовлення дверей на замовлення, ціна послуг

Залежно від того, яка саме була обрана дверна конструкція, різниться і технологія її виготовлення. При роботі з масивом, наприклад, в разі замовлення дерев’яних сходів, фахівці спочатку складають креслення, після чого приступають до обробки деревини. На фінальному етапі майстри з'єднують всі елементи за допомогою столярного клею і наносять покриття. У разі, якщо Ви замовляли стандартні міжкімнатні двері, Ви зможете вибрати кілька способів їх покриття, наприклад, патинування, нанесення полімерного шпону або ж фарбування з лакування. Также узнайте больше про ремонт квартир у Львові.

Рекомендації по вибору дверей на замовлення

Якщо Ви не можете самостійно вибрати двері на замовлення Львів, варто звернутися в нашу компанію і досвідчені майстри і дизайнери допоможуть Вам визначитися з найбільш підходящою до Вашого інтер'єру моделлю. А терміни робіт дозволять закінчити ремонт всього за кілька днів.

Фотографії ремонтів у квартирах