Особливості монтажу електропроводки в квартирі

Електропроводка в квартирі Львів необхідна для побутового комфорту. Вона сприяє і висвітлення в темний час доби, і підключення побутової техніки, без якої неможливе життя сучасної людини. Але лише коли проводка в квартирі Львів вийшла з ладу, ми починаємо розуміти, що потрібно було подумати про її надійності заздалегідь.

Особливості монтажу електропроводки в квартиріЕлектропроводка в квартирі повинна бути прокладена якісно, з дотриманням усіх технічних вимог. Якщо закінчився термін її придатності, краще не економити, а зробити заміну, що стане гарантією безпечного проживання.

Яка вартість монтажу електропроводки в квартирі

Телефонуючи організації, що займаються монтажем електропроводки Львів, клієнти намагаються відразу з'ясувати його повну вартість. Але, в телефонному режимі можна отримати тільки приблизну інформацію. Точну вартість монтажу електропроводки в квартирі Львів можна отримати тільки після прибуття фахівця на об'єкт.

Пов'язані з електрикою роботи небезпечні. Існують певні правила, яких необхідно дотримуватися, щоб уникнути нещасного випадку, пожежі і, як наслідок - великого матеріального збитку. Навіть прості на перший погляд роботи вимагають певного досвіду, щоб не трапилися перегрів з'єднання і коротке замикання. Лише якісна робота електрика гарантує спокій і подальшу безпеку. Замовляйте послуги електрика https://electro-bud.com/poshyreni-posluhy-elektryka/.

Перш, ніж озвучити повну вартість монтажу електропроводки в квартирі, на об'єкт виїде фахівець для можливості проаналізувати і врахувати всі нюанси приміщення, прорахувати кількість необхідного матеріалу і тільки після цього замовник зможе дізнатися остаточну ціну, призначену до оплати.

Яку електропроводку краще вибрати для квартири - приховану або відкриту

Електропроводка виділяють двох типів:

  • Відкрита.
  • Прихована.

Яку електропроводку краще вибрати для квартириВідкрита проводка прокладається по зовнішній стороні поверхонь. Такий метод монтажу заощаджує гроші і час, так як досить прокласти дроти згідно з наявним проектом. Мінуси розводки електропроводки в квартирі стосуються захищеності кабелю від механічного впливу і зовнішнього вигляду кімнати.

При даному способі дроти поміщають в спеціальні гофри або канали, задаючи чіткий напрямок і забезпечуючи часткову захист від псування. Також металева гофра зменшує можливість загорянь. З плюсів також варто виділити простий демонтаж і заміну - кабель виймається з короба і туди ж закладається новий.

В обробці квартир частіше використовують приховану електропроводку, при якій дроти ховаються під товстим шаром штукатурки або запускаються в перегородки плит гіпсокартону. Даний варіант краще використовувати при капітальному ремонті квартири. Заміна електропроводки Львів є більш складним процесом і обходиться дорожче відкритою.

Як здійснюється монтаж електропроводки в квартирі

Щоб підключити проводку в квартирі Львів, слід зробити такі кроки:здійснення монтажу електропроводки в квартирі

  • Накреслити схему, згідно з якою будуть прокладені проводи.
  • З огляду на матеріал стін і спосіб укладання кабелю, придбати необхідні інструменти і матеріали.
  • При виконанні прихованої електропроводки в будинку, проштробити стіни, розрізати провід на необхідну довжину, залишаючи трохи про запас для з'єднання і укласти в поглиблення.
  • Підготовленою сумішшю для закладення закріпити кабель в штробі, дати підсохнути і підправити нерівності.

Що необхідно знати, здійснюючи монтаж електропроводки

Розведення електропроводки в квартирі завжди краще довірити досвідченому майстру, але, якщо ви все ж вирішили зробити його самостійно, необхідно пам'ятати, що:

  • Кабель повинен розташовуватися строго горизонтально або вертикально підлозі.
  • Роботи у верхній частині стін або на стелі виробляються з драбини чи упору.
  • Межі штроби намічаються болгаркою, а потім канава вибивається з використанням долота.
  • При укладанні кабелю закріплюються алебастром або спеціальною сумішшю через кожні 50 см і лише потім штроби закладаються повністю.

Так як монтаж розеток Львів також входить в монтаж електропроводки в квартирі Львів, варто пам’ятати, що їх не можна встановлювати ближче 50 см від електричних плит та газових, рукомийника. Якщо потрібно встановити точку в ванній, відстань до неї від джерела води повинна бути не менше 2,5 м.

Фотографії (невелика частина з різних об'єктів)
Ціни на поширені електромонтажні роботи
Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити