Дерев'яні сходи Львів: ціна виготовлення на замовлення

Дерев'яні сходи Львів стане відмінним доповненням до будь-якого інтер'єру. Будьте впевнені, що така конструкція буде виконана якісно і відповідно до діючих стандартів.Дерев'яні сходи Львів: ціна виготовлення на замовлення

Сходи на замовлення у Львові можуть бути виконани за стандартними або ж індивідуальними кресленнями, які дозволять створити нестандартну конструкцію, повністю адаптовану до існуючого інтер'єру. Крім того, в нашій компанії Ви зможете оформити і інші види послуг, наприклад, замовити ремонт квартир під ключ у Львові .Всі роботи будуть виконані в найкоротші терміни з гарантією якості в 100 відсотків.

Ціни на дерев'яні сходи у Львові

Все розцінки Ви зможете дізнатися просто зателефонувавши в нашу компанію за контактним номером телефону. Варто відзначити, що в прейскуранті вказана вартість робіт за стандартними кресленнями. Якщо ж Вам потрібно дерев'яні сходи Львів ексклюзивної конструкції, то дізнатися точну вартість послуг можна буде тільки після того, як фахівець підготує креслення і розрахункову кошторис.

Зверніть увагу, що після того, як Ви схвалите кошторис, наша компанію запропонує Вам підписати офіційний двосторонній договір, який буде регламентувати права і обов'язки кожної зі сторін. Цей договір стане для Вас гарантією того, що сходи на замовлення, ціна на яку буде в ньому зафіксована, буде виконана у відповідності з кресленнями в зазначений термін. В іншому випадку компанія зобов'язується виплатити компенсацію через недотримання пунктів договору. У свою чергу, клієнт зобов'язується в зазначений термін оплатити роботи будівельної бригади.

Переваги сходів на замовлення у Львові

В даний час існує величезна кількість самих неймовірних модифікацій сходів, які зможуть задовольнити естетичні бажання будь-якого клієнта. Однак, однією з найпопулярніших продовжує залишатися дерев'яні сходи у Львові. І цьому є цілком логічне пояснення, так як вона характеризується масою переваг:Переваги сходів на замовлення у Львові

  1. Натуральні матеріали. В процесі виготовлення конструкції використовуються виключно натуральні матеріали, які абсолютно нешкідливі для здоров'я. Це ідеальний варіант для тих, хто вважає за краще жити в еко-інтер'єрі.
  2. Довгий термін експлуатації. У разі, якщо сходи на замовлення Львів була правильно сконструйована і встановлена, вона зможе прослужити далеко не одне десятиліття.
  3. Простий догляд. Сходи не вимагає ніякого особливого догляду. Для підтримки зовнішнього вигляду конструкції досить регулярно видаляти з її поверхню пил і бруд, і один раз в 3 роки обробляти її спеціальними засобами для догляду за деревом.
  4. Дерев'яні сходи у Львові може бути виготовлена з будь-якого сорту деревини.
  5. Естетично привабливий зовнішній вигляд. Будьте впевнені, що дерев'яні сходи на замовлення, ціна на які досить доступні, стане головною родзинкою інтер'єру кімнати.
  6. Величезний асортимент рішень.

Зверніть увагу, що в нашій компанії здійснюється постійний контроль якості, завдяки чому виготовлення сходів Львів відбувається відповідно до технології. Також дізнайтесь більше про електромонтажні роботи у Львові.

Технологія виготовлення сходів у Львові

Всі роботи починаються з виготовлення креслення, на основі якого і буде споруджена дерев'яна драбина у Львові. Подальша технологія роботи залежить виключно отконфігураціі конструкції.

Деревина для сходів протягом декількох місяців обробляється спеціальними речовинами і зберігається при певних умовах. На наступному етапі майстри роблять заготовки, після чого сортують їх і калібрують. Далі виготовлення сходів Львів має на увазі перевезення всієї конструкції на об'єкт, деревина повинна буде пролежати як мінімум десять днів для того, щоб матеріал адаптувався до вологості.

Через деякий час проводиться збірка і закріплення сходів. Готові елементи покриває морилкою, двома верствам грунтовки матеріалу. На наступному етапі проводиться полірування в кілька шарів.

Рекомендації по вибору сходів на замовлення, ціна послуг

Дерев'яні сходи у Львові має один дуже важливий недолік. Подібна конструкція відноситься до легкозаймистих, тому це знижує поріг пожежної безпеки в приміщенні. Однак, виробники вже давно знайшли вихід із ситуації. Деревину обробляють спеціальними речовинами, які протистоять займання і горіння.

У нашій компанії доступна послуга по обробці деревини негорючими речовинами. Крім того, при виборі конструкції, фахівці підкажуть Вам найоптимальніші шляхи вирішення, якщо Вас не влаштовує стандартне споруда. Воно має на увазі установку маршових сходів з поручнями шириною в метр і ступенями висотою до двадцяти сантиметрів і шириною до двадцяти п'яти сантиметрів. Крім того, всі розцінки на будівельні роботи можна буде дізнатися заздалегідь, щоб правильно спланувати свій бюджет.

Зверніть увагу, що сходи на замовлення Львів з дерева буде коштувати значно дорожче, ніж ненатуральні конструкції. Однак, не варто намагатися здешевити послуги за допомогою використання різних сортів деревини. Для подібного роду споруди це рішення вважається неприйнятним. Справа в тому, що сходи з декількох порід буде переносити кліматичні умови абсолютно по-різному, що в підсумку може призвести до скрипу ступенів і навіть повного руйнування.

Фотографії ремонтів у квартирах