Види світлодіодних стрічок і їх підключення

Підключення світлодіодної стрічки Львів на сьогодні є досить актуальним питанням. Вона дозволяє вигідно підкреслити інтер'єр, тому користується попитом і використовується для освітлення різних робочих поверхонь, полиць, стелажів, вітрин і окремих товарів.Види світлодіодних стрічок і їх підключення

В якості декоративної підсвітки монтаж світлодіодної стрічки виробляють в стелю, поглиблення в стінах, ніші при монтажі електропроводки Львів. Вироби добре зарекомендували себе і при виробництві рекламного обладнання.

Вибираючи виріб, необхідно враховувати, що світлодіодні стрічки бувають:

  • закриті;
  • відкритого типу.

Відкритий варіант підходить для використання у відповідному середовищі, а закритий можна застосовувати навіть під водою.

Відповідно до думки фахівців, світлодіодні стрічки підключення можна здійснювати на пластику, склі, шпалерах, гіпсокартоні, дереві. Винятком може бути лише стрічка невеликої потужності, що не включає вологозахист.

Яка на підключення світлодіодної стрічки ціна

Технологія монтажу стрічок зі світлодіодами значно відрізняється від установки світильників Львів, люстр, тому таке питання як підключення світлодіодної стрічки ціна необхідно розглядати окремо.Яка на підключення світлодіодної стрічки ціна

Світлодіодні стрічки здатні створити рівномірне освітлення по периметру кімнати або в певній зоні, що відбивається на довжині вироби і, відповідно на вартості установки. Складність робіт - ще один критерій, що впливає на ціну. Кріплення в гіпсокартонні ніші стін і стелі, в натяжна стеля мають свої особливості. Виробник, колір, якість матеріалу, стійкість до вологи - чергові показники такого параметра як підключення світлодіодної стрічки ціна.

Якщо підібрати диодную стрічку можна самостійно, то на виклик фахівця для проведення розводки електропроводки в квартирі і робіт по установці електроточок краще не економити. Тут необхідні знання не тільки в будівельній сфері, а й електрики, адже потрібно грамотно розподілити блоки живлення, правильно поєднати між собою частини стрічки, що не тільки вплине на правильність функціонування, але і стане гарантією безпеки як приміщення, так і людей, які в ньому знаходяться.

Що потрібно знати при підключенні світлодіодної стрічки Львів

Світлодіодними стрічками споживається невелику кількість електроенергії, для їх харчування треба використовувати понижуючі трансформатори. На виході вони видають 12 вольт, але, якщо неправильно провести монтаж, діоди в стрічці можуть перегоріти.Що потрібно знати при підключенні світлодіодної стрічки Львів

Для підключення світлодіодної стрічки фахівці радять виділити окрему лінію на випадок, щоб при можливих скачках напруги пристрій не вийшло з ладу. Якщо світлодіодна стрічка буде використовуватися в кафе, магазинах та інших точках, при монтажі необхідно використовувати додаткові захисні автомати і УЗО, які також застосовуються на випадок перепадів напруги. Проведення електромонтажних робіт в громадських закладах різного плану вимагає дотримання ПУЕ та, щоб уникнути неприємностей з відповідними службами, нехтувати ними не можна. Дізнайтесь про інші послуги монтажу електропроводки в будинку, переходячи за посиланням https://electro-bud.com/elektroprovodka-v-budynku/.

Світлодіодна стрічка підключення виконується наступним чином:

  • При необхідності розрізати світлодіодну стрічку. Робити це необхідно по лінії розрізу.
  • Блок живлення підключити з одного боку - до розетки, з іншого - до стрічки.
  • Приклеїти стрічку на стелю, а її окремі частини закріпити між собою за допомогою спеціальних клем або методом пайки.

Знову ж правильним варіантом є звернення до професіоналів, так як, якщо ви не знаєте, як створюється ланцюг напруги, краще не ризикувати, адже результатом дій може стати коротке замикання.

Фотографії (невелика частина з різних об'єктів)
Ціни на поширені електромонтажні роботи
Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити