Рекомендації по установці розеток

Рекомендації по установці розетокУстановка розетки Львів здійснюється фахівцями з багаторічним досвідом роботи. Правильна установка розеток і вимикачів є запорукою безпечної роботи електроприладів.


Розетка - пристрій для підключення приладів, механізмів, апаратів до електромережі постійного і змінного струму при монтажі електропроводки Львів. Установка розетки Львів пропонується на вибір з основою з кераміки або пластику, пружинними або гвинтовими контактами, що ізолює корпусом і зажимами для підключення кабелю. Правильна установка розеток і вимикачів може відбитися на безпеці роботи електроприладів.

Яка на установку розетки ціна

На установку розетки ціна буде відрізнятися в залежності від типу виробу і складності виконаних робіт. Моделі пристроїв бувають накладного типу, втоплені, переносні - відповідно, їх монтаж займе різну кількість часу. Також на вартість впливає матеріал, з якого виготовлена стіна.

Яка на установку розетки цінаТому, якщо вас цікавить на установку розетки ціна, краще поспілкуватися з фахівцем, який буде виробляти роботу і врахує всі необхідні моменти. Деталі за посиланням https://electro-bud.com/poshyreni-posluhy-elektryka/.

Розетки із заземленням і без нього. Які вибрати

Виділяють наступні види розеток:

  • З заземленням. В середині пристрою є поглиблення з отворами і контактами заземлення. Даний тип використовується для електропроводки в квартирі Львів з кількома контактами і є менш безпечним в експлуатації, так як при підключенні електроприладу, перш ніж з'єднаються контакти, які проводять струм, відбувається з'єднання контактів заземлення. Такі розетки захищають від ураження струмом при попаданні фази на корпус електроприладу.
  • Без заземлення. Простий тип розеток з двома отворами і двома контактними майданчиками електропроводки. Такі пристрої менш небезпечні в експлуатації, так як при використанні залишається ризик ураження електрострумом.

Рекомендації по установці розеток Львів

Згідно з Правилами улаштування електроустановок, електроточки є джерелом підвищеної небезпеки і установка розеток і вимикачів повинна відбуватися з урахуванням певних вимог:Рекомендації по установці розеток Львів

  • Від розетки до газової труби необхідно відступити від 50 см.
  • У ванній і на кухні пристрої розміщуються не ближче 60 см від умивальника, ванни, душа, мийки. Для даних приміщень краще використовувати розетки закритого типу.
  • Розміщуючи розетки, необхідно враховувати місце розташування побутових електроприладів, щоб не довелося використовувати подовжувачі.

Що потрібно знати про розетки

Вибираючи виріб для електропроводки в будинку Львів,необхідно звернути увагу на:

  • Тип електропроводки - внутрішній або зовнішній.
  • Ступінь захисту корпусу від механічного впливу і вологи.

На розетки наноситься маркування у вигляді букв IP і двох цифр, перша з яких позначає діаметр предмета, друга - ступінь захисту.

Фотографії (невелика частина з різних об'єктів)
Ціни на поширені електромонтажні роботи
Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити