Як здійснити заміну електропроводки в квартирі

Заміна проводки в квартирі проводиться при виході її з ладу або здійсненні капітального ремонту. Заміна електропроводки Львів передбачає повний демонтаж старих проводів і монтаж нових магістралей.Як здійснити заміну електропроводки в квартирі

Заміна проводки в квартирі або іншому приміщенні проводиться в разі її виходу з ладу або при вирішенні зробити капітальний ремонт. Велика частина займань, що виникли внаслідок замикання, сталася в будівлях, де використовувалися кабелі з алюмінію з одинарної ізоляцією. Щоб уникнути надзвичайних ситуацій, якщо квартирі прокладені саме такі кабелі, проводиться своєчасна заміна електропроводки Львів з алюмінію на більш сучасний і безпечний аналог з міді.

Основною причиною зменшення терміну служби проводки і замикань є перевищення номінальної потужності. Стара проводка розраховувалася на навантаження до 1 кВт в невеликих населених пунктах і 1,5 кВт в містах-мільйонниках. Поява великої кількості побутових приладів, що полегшують життя сучасної людини, показало, що таких цифр недостатньо, адже їх потужність часом перевищує показник в 1,5 кВт, а іноді виходить далеко за межі. Здійснюючи роботи по заміні проводки в квартирі, електромонтери часто використовують старі канали. Маючи необхідні знання, іноді власники квартир виконують роботи самостійно.

У яку суму обійдеться заміна проводки в квартирі

Підсумкова вартість заміни проводки в квартирі залежить від багатьох факторів. Кому-то вона здасться високою, але, слід розуміти, що від справності електропроводки багато в чому залежить безпека членів сім'ї та збереження майна.

 • На заміну проводки в квартирі ціна залежить від наступних факторів:
 • Загальна площа приміщення, де намічається ремонт або заміна.
 • Кількість планованих до установки точок.
 • Наявність додаткових систем, на кшталт системи розумного будинку або теплого електричне поле.
 • Матеріал, який буде використаний під час роботи.
 • Яким способом буде укладатися кабель.
 • Присутність необхідності в заміні електрощита.

При цьому на заміну проводки в квартирі ціни нашої компанії демократичні і бажаючі можуть звернутися і убезпечити своє житло від можливих неприємних моментів.

Ремонт або заміна електропроводки Львів: переваги та недоліки

При проведенні ремонту в приміщенні може виникнути необхідність в ремонті електропроводки. У подібних випадках іноді виникає питання: краще усунути несправності і доповнити відсутні точки або зробити заміну проводки в квартирі.Ремонт або заміна електропроводки Львів

Ремонт електропроводки в квартирі обійдеться бюджетні повної заміни в зв'язку з застосуванням меншої кількості матеріалів і твори робіт меншого обсягу. Часу на ремонт також буде потрібно менше, але при цьому присутні наступні мінуси:

 • Ніхто не підкаже, як виконувалася утилізована проводка, який прокладений дріт і як сьогодні виглядають відгалуження, ізоляція.
 • При ремонті електропроводки етап груповий розбивки і розподілу навантаження більш складний, тому що до старої проводки можна підключити тільки кілька електричних точок.
 • Немає ясності, де розташовані відгалужувальні коробки, як проходять кабельні траси, що ускладнює кріплення меблів до стіни, установку нового квартирного електрощита.
 • Так як проводка після ремонту менш надійна, ніж нова, термін її експлуатації зменшується.

Заміна електропроводки Львів передбачає повний демонтаж старих проводів і монтаж нових магістралей, де враховуються всі потреби сучасної людини. Заміна проводки проводиться із застосуванням сучасних технологій і матеріалів, що істотно збільшує тривалість служби і надійність домашньої електромережі. Ми отримуємо можливість підключати електроприлади в будь-яких місцях, не використовуючи подовжувачі, і в майбутньому додавати нові групи проводів. Саме тому варто звертатися до професіоналів https://electro-bud.com.

До недоліків заміни проводки можна віднести великі витрати на придбання матеріалу, порівняно з ремонтом електропроводки в квартирі, а також тривалість і обсяг робіт.

Як замінюється електропроводка в квартирі

Заміна проводки в квартирі здійснюється наступними етапами:

 • Проводиться діагностика наявної мережі.
 • Складається висновок про потребу в її заміні.
 • Визначається, яким способом буде проведений монтаж електропроводки Львів.
 • Створюється проект із зазначенням всіх необхідних електроточок.
 • Складається і узгоджується кошторис.
 • Завозяться необхідні матеріали та обладнання.
 • Проводиться демонтаж наявної проводки і проробляються нові штроби.
 • Здійснюється розводка по схемі, монтаж електроточок, щитка.
 • Проводиться чистової монтаж необхідних електроприладів.

Рекомендації по заміні електропроводки в приміщенні

Рекомендації по заміні електропроводки в квартирі​Здійснюючи заміну електропроводки Львів, необхідно намалювати квартирний план із зазначенням точок для установки розеток Львів, освітлювальних приладів, вимикачів. Добре їх поділити на групи, до кожної з яких від щита буде прокладений кабель. Навіть якщо одна з груп буде виведена з ладу, інші продовжать функціонувати. Ванну кімнату електрики рекомендують підключати до окремої лінії і обладнати її УЗО або дифавтомати.

При прихованій проводці, в стінах штробятся канали. Робити їх правильно в перпендикулярному або паралельному співвідношенні підлозі, що в подальшому може вберегти від неприємностей. Не можна робити діагональні штроби, щоб в майбутньому, вішаючи картину або будь-які елементи меблів, не порушити проводку заточеним вістрям свердла або цвяха.

Розетки, розподільні коробки, вимикачі необхідно встановлювати в поглиблення, які найбільш просто зробити, використовуючи перфораторні коронки, які продаються в будівельних магазинах.

Після того, як заміна проводки в квартирі, ціна якої відповідає якості, виконана, проводиться перевірка лінії на наявність / відсутність можливих коротких замикань. Якщо тестер не показав замикань, лінію можна підключати до напруги. Далі за допомогою фазового індикатора або з використанням того ж тестера проводиться перевірка працездатності електроточок, і лише після завершення перевірок можна робити повну закладення каналів розчином.

Фотографії (невелика частина з різних об'єктів)
Ціни на поширені електромонтажні роботи
Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити