На що звертати увагу при установці підрозетників

На що звертати увагу при установці підрозетниківУстановка підрозетників Львів здійснюється при монтажі електропроводки. На установку підрозетників ціна залежить від складності робіт і матеріалу поверхні.

Правильна установка підрозетників Львів відбивається на акуратності кріплення розетки і її безвідмовної роботи. Їх установка відбувається при монтажі електропроводки Львів. Відмінності пристроїв полягають у формі, розмірі, матеріалі і способі установки, тому, перед покупкою, варто визначитися з видами.

Яка на установку підрозетників ціна

Так як неправильно встановлена розетка може працювати неправильно і навіть зіпсувати загальний дизайн кімнати, коробок для монтажу необхідно приділити особливу увагу.Яка на установку підрозетників ціна

На установку підрозетників ціна залежить від складності вироблених дій і матеріалу стіни, з якої доведеться працювати майстру. Дізнайтесь про вартість додаткових послуг по телефонам, вказаним на головній сторінці сайту https://electro-bud.com.

Що краще: подрозетники з термопластика або кераміки

Розглянемо особливості двох видів підрозетників:

  • Термопластик - матеріал, здатний витримати високі температури. Відсутність пір не дає йому вбирати пил і вологу, тим самим зберігаючи діелектричність. Не відноситься до крихким матеріалами і ймовірність пошкоджень при транспортуванні практично неможлива.
  • Кераміка також відноситься до негорючих матеріалів і не боїться підвищених температур. Пориста структура і здатність вбирати пил і вологу іноді призводить до Закорочування. Матеріал вимагає акуратної транспортування.

Правила монтажу підрозетників в стіну з бетону

До того, як зробити установку підрозетника у Львові, слід позначити точку установки розетки. На стіні малюється розмітка на певній висоті від підлоги, після чого можна робити дірки:

  • Із застосуванням коронки, дрилі і перфоратора.
  • Використовуючи дриль з победітовим свердлом.
  • За допомогою спеціальної насадки і болгарки.

Правила монтажу підрозетників в стіну з бетону​В отвір для проводів на склянці заводиться кабель і робиться перевірка. Якщо все добре лягає, короб закріплювати розчином.

На що спиратися при виборі підрозетника

Вибираючи підрозетник, необхідно виходити з матеріалу поверхні. Згідно з цим критерієм коробки класифікуються наступним чином:

  • Для стін з твердих матеріалів (цегли, бетону, газобетону, залізобетону). Для підведення електропроводки в квартирі Львів в днище присутні отвори. Фіксуються в стіну із застосуванням будівельного розчину.
  • Для установки в поверхні з композитних матеріалів (ДСП, гіпсокартону, фанери, пластика). Пристрої оснащені притискними лапками з металу або пластику, за допомогою яких стакан кріпиться в порожнисті стіни.

Установка підрозетників, ціна на яку залежить від складності, це непростий процес, який потребує послуг електрика у Львові.

Фотографії (невелика частина з різних об'єктів)
Ціни на поширені електромонтажні роботи
Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити