Тепла підлога Львів: ціна на монтаж підігріву підлоги

Тепла підлога Львів в даний час користується неймовірною популярністю. Багато городян все частіше вибирають саме таку систему в якості додаткового або основного виду опалення, так як встигли оцінити економічність і зручність використання конструкції.Тепла підлога Львів: ціна на монтаж підігріву підлоги

Якщо Вам необхідний тепла підлога, ціна на який Вас приємно здивує, варто звернутися в нашу компанію. Тільки в такому випадку Ви зможете отримати гарантію якості в 100 відсотків, а також кваліфіковану консультацію. Крім того, в нашій компанії кожен клієнт може замовити і додаткові послуги, наприклад, розводку електрики у квартирі.

Ціни на теплу підлогу у Львові

Якщо Ви хочете замовити в нашій компанії тепла підлога, ціна на нього буде оголошена ще до моменту початку робіт. Ви можете зателефонувати нашому менеджеру за контактним номером телефону і ознайомитися з прейскурантом всіх можливих послуг. Однак, варто розуміти, що назвати підсумкову вартість всіх робіт буде неможливо на першому етапі.

Для складання кошторису майстер повинен буде виїхати на об'єкт, провести необхідні заміри та розрахунки і на основі отриманих даних скласти найбільш ефективний і ергономічний варіант розміщення конструкції. Пам'ятайте, що монтаж теплої підлоги у Львові починається зі складання проектної документації. В іншому випадку Ви ризикуєте витратити зайві кошти на закупівлю всіх комплектуючих, але в кінцевому результаті не отримати ефективну систему опалення.

Крім того, ціна на роботи залежить від їх обсягу, складності та термінів виконання, а також від маси побічних чинників.

Переваги та недоліки теплої підлоги, ціна послуги

Для того, щоб зробити правильний вибір, необхідно вивчити всі позитивні і негативні сторони водяного або електричної теплої підлоги. Тільки в такому випадку Ви зможете створити ергономічну і ефективну систему опалення, яка буде проста в експлуатації і не спричинить за собою додаткових витрат.Переваги та недоліки теплої підлоги, ціна послуги

Підігрів підлоги Львів характеризується масою переваг:

  1. Тепла підлога у Львові - універсальне рішення для опалення.
  2. Всі елементи системи будуть заховані під покриттям підлоги, що дозволить втілити будь-яку дизайнерську задумку в інтер'єрі.
  3. Тепла підлога, ціна на який досить доступна, може використовувати і в якості основного, і в якості додаткового способу опалення приміщення.
  4. Виробник гарантує тривалий експлуатаційний термін, за умови правильної установки і правильного використання конструкції.
  5. Для того, щоб тепла підлога Львів електричного типу працював, немає необхідності обладнати додаткове громіздкі обладнання, наприклад, котли або ж радіатори. Перевага ж теплої підлоги водяного типу полягає в тому, що його ефективно використовувати для опалювання великої площі без значних енерговитрат. Для більшої економії встановіть систему розумного будинку.
  6. Економія на матеріалах. Справа в тому, що наша компанія працює в сфері надання послуг вже тривалий час і встигла налагодити відносини з кращими виробниками ремонтних і оздоблювальних матеріалів. Саме тому ми працюємо тільки безпосередньо з виробниками і економимо на переплату посередникам. Крім того, з огляду на те, що матеріал на теплу підлогу у Львові закуповується оптом, компанії надають нам значні знижки, які будуть недоступними для простого роздрібного покупця.
  7. Є можливість контролювати температуру обігріву.
  8. Тепла підлога, ціна на який буде відома заздалегідь, може бути легко інтегрований в систему управління розумним будинком.
  9. Підігрів підлоги Львів незамінний в таких кімнатах, як дитяча або ж ванна.

Крім величезного переліку переваги, тепла підлога у Львові має і деякі недоліки, з якими варто ознайомитися перед тим, як приймати рішення про встановлення системи. У старих будинках не рекомендовано проводити монтаж цієї конструкції до моменту оновлення всієї електричної проводки. В іншому випадку, можливі короткі замикання і перевантаження системи. Тепла підлога, ціна на який цілком доступна, повинен встановлюватися відповідно до технікою безпеки. Крім того, для того, щоб підвищити безпеку використання конструкції, необхідно підключити УЗО, а також обладнати повноцінне і надійне заземлення.

Фахівці стверджують, що далеко не кожне підлогове покриття може бути встановлено, якщо планується монтаж теплої підлоги Львів. Зокрема, дерев'яне оздоблення буде постійно перегріватися, що спричинить за собою істотне скорочення експлуатаційного терміну, деревина почне пересихати і деформуватися. Тепла підлога у Львові характеризується деякими особливостями конструкції, в результаті чого висота кімнати в середньому може скоротитися на десять сантиметрів, що прийнятно далеко не в будь-якому приміщенні. А якщо система буде використовуватися в якості основного способу опалення, то це спричинить за собою велике енергоспоживання, так як потужність обігрівача, розрахованого на велику площу, може досягати 20 кіловат.

Технологія установки підігріву підлоги у Львові

Перед тим, як встановити теплу підлогу Львів, необхідно підготувати підлогову поверхню. Як правило, підлогу вирівнюють за допомогою бетонної стяжки. Після цього фахівці приступають до складання проекту. Зазвичай, середнє значення потужності для житлових кімнат складає сто десять ват на квадратний метр. Якщо мова йде про кухні, ванній або іншій кімнаті з підвищеною вологість, цей показник збільшується. Тепла підлога, ціна на який Вас приємно здивує, повинен бути захищений від впливу зовнішніх агресивних чинників.

Після складання проекту майстри виробляють закупівлю всього необхідного, включаючи трубопровід або проводку, термостати, монтажну стрічку для кріплення, муфти та інше. Перед тим, як почати встановлювати тепла підлога у Львові, майстри укладають шар гідроізоляційного, а також теплоізоляційного матеріалів. Труби або дроти укладаються з певним кроком, щоб максимально раціонально використовувати в подальшому енергоресурс. Фінальний етап укладання - проведення пусконалагоджувальних робіт.

Рекомендації по замовленню монтажу теплої підлоги у Львові

З усіх видів опалення тільки крива температурного розподілу по вертикалі в приміщенні вважається найоптимальнішою для опалення житлового приміщення. Саме таких показників можна досягти, вибравши тепла підлога Львів. Для того, щоб температура повітря була комфортною на будь-якому рівні, майстри встановлять спеціальні датчики і термостати.

Максимальна подача теплоносія становить п'ятдесят п'ять градусів, завдяки чому підігрів підлоги у Львові стане ефективним і маловитратними. А для того, щоб заощадити ще й на процесі установки, необхідно буде звернутися в нашу компанію ще на етапі проведення капітального ремонту або ж будівництва. В такому випадку конструкція буде встановлена під час чорнової обробки, і Вам не доведеться витрачатися на повторну обробку. А для того, щоб підлогове покриття протрималося якомога довше, фахівці рекомендують відмовитися від ідеї установки натурального паркету. Відмінною альтернативою стане використання ламінату, який майстерно імітує натуральне дерев'яне покриття. Крім того, тепла підлога, ціна на який досить доступна, добре поєднується з плиткою, лінолеумом, ковроліном і навіть мармуром.

Фотографії ремонтів у квартирах